Challenge B.I.G - Forum

1.000 cycling climbs/ascensions cyclistes

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log inLog in  

Share | 

BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AuthorMessage
daniel gobert
Admin

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Mon Oct 27, 2008 11:21 pm

Jó napot ! well, regelt, perhaps !
Good evening in fact !
Gabór Györgyi, your video is fantastic.
Jose Bruffaerts has seen it and wrote me that it is a fantastic and enthusiastic video to give some wish to join a meeting.
He also wrote that it's possible to have fun, sport with effort, historical advices and informations, friendship with some different countries and different jerseys (CCC,BIG,Hungary,yellow jersey) and a lot of laugh !
Thank you very much (Köszönöm, oh, I don't remember the precise word - poor guy I am Embarassed ) : it's a great great souvenir.
Hurrah for Hungarian BIGGers !

hvcsaba

PostSubject: videó   Fri Oct 31, 2008 5:39 pm

Sziasztok!

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, a videó fantasztikus, nagyon jó végignézni ezt a közös együtt tekerést. Nagyon jó visszaemlékezni, mert egy kellemesen együtt töltött nap volt ez. Engem még az sem zavart, hoyg 400km-t autóztam 30km tekerésért. A hegy meg a közös tekerés mindent überelt.

Képzelhetitek, hogy mennyire sajnálom, hogy a jövő évi találkozóra nem tudok menni! Azok a piszkos anyagiak...

De ha már írok, megosztanám egy örömömet is. Felkerült a bringámra az új, kompakt hajtóművem. Ezzel összehasonlíthatatlanul könnyebb a hegymenet. Jó, mondjuk így sem adják ingyen a hegyet, meg nem repülök fel, hanem minden egyes méterért meg kell szenvedni, de legalább a térdizületeimet kíméli.

Van egy olyan érzésem, hogy így hatékonyabbak lesznek az edzéseim, mert sokkal jobban a szívet és a tüdőt dolgoztatja meg ez az áttétel. A 39-es tányérral sokszor csak erőlködtem combizomból, kis fordulatszámon. Azért jobb a békesség, csak öregszem...
Back to top Go down
View user profile
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Fri Oct 31, 2008 7:37 pm

Szia Csabi!

Az a társaság tényleg nagyon jó volt, hátha még az előző napi két ember is csatlakozott volna. Very Happy

Azért bízom benne, hogy 2009-ben is találkozunk majd. Ha másképen nem, akkor majd egyeztetünk egy "félutas" találkát.
Egyébként vannak öteleteim/terveim hosszú hétvégés BIG-ezésre is. Ha érdekel, akkor átküldöm majd e-mailben.

Örülök az új áttételednek.
Én a térdsérülésem óta abszolút az izületkímélő tekerési stílust támogatom. Ráadásul nálam már egyértelműen hatékonyabb is a pörgetés. Gyorsabb lettem így. Cool
Szóval, szerintem mindenképpen jó döntés volt.
Back to top Go down
View user profile http://galcsik-it.hu/kreicsi/
hvcsaba

PostSubject: tervek   Sat Nov 01, 2008 11:34 pm

Sziasztok!

Akkor értesítek mindenkit a 2009-es terveimről. Úgy néz ki, hogy alpesi terepre csak a diákjaimmal tudok kijutni. Remélem, hogy összejön ez a túra, semmi sem hiúsítja meg, és jól fog sikerülni.

Ezen kívül tervezünk a családdal egy nyaralást a Dunakanyarba. Ezen egy nap szeretném megmászni Dobogókőt. Valamint tervezem hevesi kora reggeli indulással a Martinské Holét, valamint egy miskolci indulással a Sliezsky Domot, meg még ugyanazon a napon vagy a Sedlo Certovicát, vagy a Tatliakovo Jazerot.

Jó lenne, ha össze tudnánk állni ezekre, szívesen is mennék veletek, meg költségben is jobban jönne ki.

Ha Hevesről indulok, Tarjánban bárkit fel tudok venni, ha meg Miskolcról, azt akkor tervezem, amikor a kis családom anyósoméknál van Hevesen, én meg itthon kényszerülök lenni (pl. májusban az érettségi alatt, vagy júniusban a szóbelikor), akkor meg ha van kedve valakinek eljönni Miskolcra, aludhat nálunk, és innen kimegyünk együtt.

Szóval nekem ezek a reális tervek, majd egyeztetünk. Remélem sikerül együtt menni majd. A szlovákiai túrákra már szervezem a sofőrt és a kamerást.
Back to top Go down
View user profile
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Sun Nov 02, 2008 6:25 pm

hvcsaba wrote:

Akkor értesítek mindenkit a 2009-es terveimről.

Remélem sikerül együtt menni majd. A szlovákiai túrákra már szervezem a sofőrt és a kamerást.

Köszi, hogy megosztottad velünk a terveket és a felajánlott fuvart is köszi.

A magam részéről úgy gondolom, hogy talán a Dobogó-kő ill. a Sedlo Certovicába tudnék beszállni. Előbbibe, ha Gödön vagyok, utóbbiba pedig egy napos salgótarjáni verzióban, végig bringával. Készülök ugyanis egy érdekes szülinapra és ez lenne az egyik napi program.

Az én ötleteimet majd átküldöm Neked a jövő héten, hátha össze tudjuk valamelyiket hozni.

Hátszelet!
Back to top Go down
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Sun Nov 02, 2008 6:26 pm

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK TÓTH SÁNDORNAK!!!!!
cheers
Back to top Go down
hvcsaba

PostSubject: közös bringázás   Mon Nov 03, 2008 12:35 am

Sziasztok!

Megbeszéltem a feleségemmel, az általam tervezett közös programok megvalósíthatók. Ha valaki ráér, szeretettel várom nálunk, ittalvósra is akkor, amikor a családom anyósoméknál van, meg az egynapos bringázásra is mehetek Hevesről.

Számomra leginkább az érettségi időszak jöhet szóba, tehát május-június.

Ezután már csak meg kell beszélnünk. Majd mindenkit értesítek előre itt a honlapon, ha már fogom tudni,hogy mikor tudok Szlovákiában bringázni.
Back to top Go down
View user profile
G.Domonkos

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Wed Nov 05, 2008 8:36 pm

Engem is érdekelne a Sliezky Dom, az még hiányzik, meg a Martinsky Hole, ha találunk jó időpontot, társulnék szívesen. Nekem gyakorlatilag az időpont közömbös, mivel a hétvégék általában szóba jöhetnek, ha hétköznapot érint, akkor szabit veszek ki.
Back to top Go down
View user profile
hvcsaba

PostSubject: szlovák BIG-ek   Sat Nov 08, 2008 8:34 pm

Szia!

Mindenképpen fogok szólni időben, majd ha megyek. Ha esetleg megtennéd, hogy elküldenéd az e-mail címedet a hvcsaba@freemail.hu-ra, akkor gyorsabban tudunk értekezni. Bár itt, a honlapon is közzé fogom tenni, nyilvánosan fogom csinálni. Csak személyes e-mailre küldve gyorsabb a kommunikáció.
Back to top Go down
View user profile
gyorgyigabor

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Sun Nov 09, 2008 8:58 pm

Thanks Daniel for your words.

Köszi nektek is:-)
Valóban jól visszaadja a hangulatot, ahogy egyesével lihegve felértünk.

Térdízület: tavaly, a Pireneusok egy-két több km-n át 11-12%-os kaptatója miatt tetette 28-28-48-ast előre és naygon jó döntés volt. Azóta nem is emléxem, hogy mikor kínoztam meg térdeimet.
Jöhetett hosszú vagy meredek emelkedő, nem okozott gondot.
A Mortirolón sem pl.

Jövő évi tervek:
korai lenne még.
Egy egy naposre elruccanok majd a Bükkbe a Felső Borovnyák miatt, meg Sopronból vagy a környékről is lesz kb 3 napnyi tekerés, illetve
pár napra magasabb hegyekhez is tuti kiruccanok.
És talán Kárpátalja is összejön - oda mondjuk nem bánnám, ha lenne túratársam, de egyedül is nekivágok.

Beírtam magam a BIG találkozóra, lehet, hogy azt kiegészítem majd néhány tiroli nagy emelkedővel, mint a Kaunertal, Idealpe és a Küthai feletti völgyzárógát : ez három újabb 2000-est jelentene. :-)

G
Back to top Go down
View user profile http://www.gyorgyigabor.hu
hvcsaba

PostSubject: szlovákiai BIG-ek   Wed Nov 12, 2008 3:01 pm

Sziasztok!

Egy másik fórumon láttam, Gabi írta, hogy jövőre máj. 1 háromnapos ünnep lesz, meg még ott van Pünkösd is. Ha semmi nem jön közbe, lehet, hogy ezek közül valamelyik lesz a befutó azokra a szlovákiai túrákra, amiket tervezek.

Szóval óvatosan ezekre a hétvégékre lehet tervezgetni, úgy gondolom, de majd még visszatérünk rá.

Én már nagyon várom a következő szezon kezdetét. Mindenkinek sok sikert a téli kilógyarapodás elkerüléséhez.
Back to top Go down
View user profile
hvcsaba

PostSubject: szlovákiai BIG-ek   Wed Nov 12, 2008 3:08 pm

Még egy részlet: úgy tervezem, hogy miskolci kora reggeli indulással kimegyünk Poprádra, és akkor egy nap alatt 3 BIG-et szeretnék megmászni, mégpedig a sziléziai házat, a Tatliakovo jazerot Liptószentmiklósnál, meg a sedlo Certovicét.

Most nem számoltam utának,hogy ez bringával hány kilométer, de szerintem 150-be belefér.

Még kicsit arrébb van, most még talán kicsit távoli így tervezni, majd a részleteket előtte megbeszéljük, ha lesznek érdeklődők.
Back to top Go down
View user profile
G.Domonkos

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Wed Nov 12, 2008 4:48 pm

Bár nekem csak a Sliezsky Dom nincs meg, érdekelne a 3 BIG-es túra továbbra is. A Tatlijakovo Jazero azért, mert nagyon szép hely, Csertovica meg szintén belefér.
Back to top Go down
View user profile
gyorgyigabor

PostSubject: Felkai tó   Wed Nov 12, 2008 7:03 pm

Silezky dom / Felkai tavi emelkedőhöz:

http://www.gyorgyigabor.hu/2004tatra_3nap.php
Back to top Go down
View user profile http://www.gyorgyigabor.hu
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Thu Nov 13, 2008 11:23 am

Csatlakozom én is beszámolóval:
A Sziléziai ház emelkedője a második napon olvasható.
http://www.velosport.hu/mtbklub/turaszak/kgst07.htm
Back to top Go down
hvcsaba

PostSubject: BUÉK   Mon Jan 05, 2009 2:38 pm

BIG mászásban, 30km/h feletti átlagban (és sikerekben gazdag) áldott Új Évet kívánok mindenkinek!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   

Back to top Go down

BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon
View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Runner Fight!!!
» ADV Rider Eastern Rendezvous pics - 700 miles of WRR bliss!