Challenge B.I.G - Forum

1.000 cycling climbs/ascensions cyclistes

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log inLog in  

Share | 

BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
T.J.

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Sun Aug 17, 2008 4:24 pm

ne várjatok rám (nem tudok elmenni), jó bringázást ...
Back to top Go down
View user profile
gyorgyigabor

PostSubject: Szitnya   Sun Aug 17, 2008 11:46 pm

Gábor, szerdára akkor a tali ugye még mindig Sv Anton, kastély előtt 9:30 ?

Köszi
Back to top Go down
View user profile http://www.gyorgyigabor.hu
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Tue Aug 19, 2008 7:16 am

gyorgyigabor wrote:
Gábor, szerdára akkor a tali ugye még mindig Sv Anton, kastély előtt 9:30 ?

Köszi

Gyuri! Ausztriában nem kapott esőt, viszont Svájcban két hegyet is ki kelett hagyniuk, akkora havazás volt.

TJ! Sajnálom, hogy nem találkoztunk! Talán majd egyszer.

Gábor! Daniel sietne haza, így örülne neki, ha 9.00 lenne a találkozó.

Tegnap szép időnk volt és nagyon élveztük a közös túrát. Daniel nagyon szuper formában van. A budapesti forgalomra azt mondta, hogy: "many crazy people". Very Happy
A mai lesz a legkeményebb nap.
Back to top Go down
View user profile http://galcsik-it.hu/kreicsi/
hvcsaba

PostSubject: BIG   Thu Aug 21, 2008 8:59 am

Sziasztok!

Nagyon jó volt veletek együtt tekerni. Amikor a Bükkben tekertünk felfelé, észre sem vettem, hoyg emelkedik az út, annyira elmerültem a beszélgetésben. szóval fantasztikus élmény volt. Máskor is menjünk!

Gábortól kérdezem, hogy találtam egy olyan elnevezésű teljesítménytúrát, hogy Nógrád megye hegyikerékpárosa, amelynek te vagy megadva kontaktszemélynek.

Azt írják, hogy ez a túra nem teljesíthető. Miért? Később esetleg lehet teljesíteni? A diákjaim miatt kérdezem, mert lehet, hogy szívesen letekerném velük.
Back to top Go down
View user profile
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Thu Aug 21, 2008 1:42 pm

hvcsaba wrote:
Sziasztok!

Nagyon jó volt veletek együtt tekerni. Amikor a Bükkben tekertünk felfelé, észre sem vettem, hoyg emelkedik az út, annyira elmerültem a beszélgetésben. szóval fantasztikus élmény volt. Máskor is menjünk!

Gábortól kérdezem, hogy találtam egy olyan elnevezésű teljesítménytúrát, hogy Nógrád megye hegyikerékpárosa, amelynek te vagy megadva kontaktszemélynek.

Azt írják, hogy ez a túra nem teljesíthető. Miért? Később esetleg lehet teljesíteni? A diákjaim miatt kérdezem, mert lehet, hogy szívesen letekerném velük.

Szia Csabi!

Nekem is nagyon nagy élmény volt a közös tekerés! Mondjuk jól elfáradtam agyilag és fizikailag is. Nagyon jó volt ennyit beszélni angolul.
Remélem, hogy öszejönnek majd a közös tekerések. Jövőre mi tervezünk menni a BIG találkozóra.

A túra létezik, de speciálisan 2007-re lett kiírva. Ezért írja a weblap, hogy nem teljesíthető. Maradtak még kitűzők, így nyugodtan belevághattok.
Hajrá!

Hátszelet!

Last edited by gabor kreicsi on Sat Aug 23, 2008 3:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
G.Domonkos

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Thu Aug 21, 2008 11:25 pm

A Sitno kicsit megviselt, de összességében nagyon jól sikerült minden.
Szép helyeken jártunk egy jó társasággal. Máskor is összehozhatunk hasonlót. Még szerencse, hogy mi négyen gyakran túrázunk együtt, de az időpont egyeztetés nem egy könnyű dolog.
Csaba, tavaly megcsináltam a Nógrád megye hegyikerékpárosa mozgalmat, egy pont híján mndenhová elmentem. Az elég húzós, de kevesebb helyszínnel is teljesíthető. Mindenesetre, nagyon szép helyekre el lehet jutni, de nagyrészt montival.
Back to top Go down
View user profile
hvcsaba

PostSubject: túra   Sat Aug 23, 2008 12:31 am

Szia Gábor!

Látom, tényleg elfáradtál.

Quote :
Mondjuk jól elfáradtam agyilag és fizikailag is.
Back to top Go down
View user profile
hvcsaba

PostSubject: túrák   Sat Aug 23, 2008 12:40 am

Ja, még egy dolgot mondjatok meg!

Láttam például országos kerékpáros túrát is. Azzal igazolja az ember a teljesítést, hoyg pecsételtet. De hol kell pecsételtetni? Az országos kerékpártúra pl. Budapestről indul. Bp-n hova a fenébe menjen az ember pecsételtetni?

A BIG taalálkozó jó lenne jövőre. Az egész csak pénzkérdés. (Sajnos). Én semmit sem tudok még, nem tudom, hogy hogy fogok állni. A család nélkül valószínűleg nem tudok menni, az egész családdal meg kicsit húzós lenne. Anyagilag is, meg szervezésben is. (Jövőre 3 és 1,5 évesek lesznek a gyerekeim.)

Ez még szó szerint a jövő zenéje. Jövő nyárra nekem is vannak terveim, de inkább majd privát e-mailben írom meg nektek, mert nem tartozik ország-világra, csak a BIG-esekre.
Back to top Go down
View user profile
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Sat Aug 23, 2008 4:08 pm

Köszi Csabi az előző beírást! Még jó, hogy én tudok utólag is javítani, mivel moderátor vagyok. Cool

Ha pecsételni kell egy mozgalomban, akkor azt ott kell, ahová le van írva. Ha csak a település neve van megadva, akkor bármilyen - a település nevét tartalmazó - pecsét jó. Ezenkívül megfelelőek a TKM pecsétek és a különböző mozgalmak (OKT, Encián...) mozgalmak bélyegzői is.
Egyébként ilyen dolgokban nyugodtan írogathatsz konkrétumokat is nekem. Akár e-mailben is.
Például Budapesten nagyon jó a Budai vár TKm bélyegzője vagy a Hűvösvölgyi kisvasút OKt bélyegzője.

A jövő évi BIG találkozó egy terv. Én például az ideire (áprilisi) is szerettem volna menni, de családi dolgok közbeszóltak.
Ettől függetlenül én mindíg tervezek. Mondjuk jönnek újabb variációk is. Hétfőn reggel például mondtam egy ötletet Sominak (Vincze Gábor) aztán délre már a harmadik variánsnál tartottam.

Szóval ha érdekel, akkor írok erről is részleteket.

A pénz pedig bizony eléggé szűk keresztmetszet. Remélem mi (Salgótarjáni HKE) jövőre is kapunk támogatást. Az nagyon kell hozzá.

Hátszelet!

Daniel írt, hogy rendben hazaért! bounce
Back to top Go down
G.Domonkos

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Sun Aug 24, 2008 7:42 pm

Az jó hír, elég hosszú út volt neki egy menetben.
Back to top Go down
View user profile
ferix

PostSubject: találkozó   Mon Aug 25, 2008 1:23 pm

Sziasztok
Nekem is nagyon szép volt ez a két nap, örülök, hogy összejött. (szerencsére Jánosnak nem lett baja, mikor a bokrok között landolt). Mégegyszer köszi és üdv mindenkinek.
Feri
Back to top Go down
View user profile http://kotengerinaplo.blogspot.com/
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Mon Aug 25, 2008 1:33 pm

ferix wrote:
Sziasztok
Nekem is nagyon szép volt ez a két nap, örülök, hogy összejött. (szerencsére Jánosnak nem lett baja, mikor a bokrok között landolt). Mégegyszer köszi és üdv mindenkinek.
Feri

Mi köszönjük, hogy Te is eljöttél. Jó volt Veled találkozni.
Legkésőbb jövő júliusban remélem ismét bicajozunk együtt!
Back to top Go down
gyorgyigabor

PostSubject: köszi   Mon Aug 25, 2008 2:11 pm

Én is örülök a közös túrának; jó volt :-)

Nem úgy volt, h vmeddig vmi bringás társ is jön Daniellel ?

Volt vmi érdekes a Skalkán ?

Egy apró érdekesség: amikor kedd este mentem a váci komphoz, jó hátszélben 30-34 km/ó körül igyekeztem, aztán vhol egy autóból egy kislány integetett, a kis bukkanóra így lendületből felrobogtam, picit tartottam velük a tempót (40 km/ó)... ő meg szurkolt éls "űzött", így onnantól sokat mentem 38-45 (egyszer fél - 1 percig 50 km/ó-val is) - alig hullámzó terepen) km/ó-val. Végül asszem rekordot mentem a kompig: 33 km/ó - 20 km-re.
Mondjuk Leányfalu után már magam mentem így, ha már felpörögtem :-)

Jövő év: fogalmam sincs mi lesz (3 hete jöttem haza, még nem a jövő év foglalkoztat :-) ); magas hágók biztos célkeresztben lesznek és sztem hosszú hétvégés kiruccanások is lesznek talán Tirolba.

Illetve Kárpátalja (4 nap) és Erdély (9 nap) ott van a fejemben, mint cél, vmelyiket mindenképp szeretném.

GyG
Back to top Go down
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Mon Aug 25, 2008 3:10 pm

gyorgyigabor wrote:
Én is örülök a közös túrának; jó volt :-)

Nem úgy volt, h vmeddig vmi bringás társ is jön Daniellel ?

Volt vmi érdekes a Skalkán ?

Egy apró érdekesség: amikor kedd este mentem a váci komphoz, jó hátszélben 30-34 km/ó körül igyekeztem, aztán vhol egy autóból egy kislány integetett, a kis bukkanóra így lendületből felrobogtam, picit tartottam velük a tempót (40 km/ó)... ő meg szurkolt éls "űzött", így onnantól sokat mentem 38-45 (egyszer fél - 1 percig 50 km/ó-val is) - alig hullámzó terepen) km/ó-val. Végül asszem rekordot mentem a kompig: 33 km/ó - 20 km-re.
Mondjuk Leányfalu után már magam mentem így, ha már felpörögtem :-)

Jövő év: fogalmam sincs mi lesz (3 hete jöttem haza, még nem a jövő év foglalkoztat :-) ); magas hágók biztos célkeresztben lesznek és sztem hosszú hétvégés kiruccanások is lesznek talán Tirolba.

Illetve Kárpátalja (4 nap) és Erdély (9 nap) ott van a fejemben, mint cél, vmelyiket mindenképp szeretném.

GyG

Jó volt végre személyes találkozni!

A társ - akire gondolsz - az igazából csak Svájcra ment vele, ide amúgy sem jött volna.

Skalka nagyon tetszett és nagyon jó volt! Végre láttam az egész utat magam előtt, mert anno ködben tekertem fel.

Jó kis találkozó volt ez. Very Happy

Én sem tudom még, hogy mi lesz jövőre, de - mint utaltam rá - attól még szeretek tervezni. Very Happy
Back to top Go down
hvcsaba

PostSubject: video   Tue Aug 26, 2008 12:23 am

Sziasztok!

Gábortól (Györgyi) szeretnék kérdezni rengeteg dolgot.

Mikor lesz hozzáférhető a videó, amit a Sitnon készítettél? Szeretnék majd belőle egy példányt.

Azt hogy csinálod, hogya videóid alá zenét, meg feliratot teszel? Esetleg amit én a fényképezőgépemmel csináltam, azokon is meg lehet ezt csinálni valami számítógépes programmal? Van olyan számítógépes program, amivel több videót össze lehet vágni? Ezt csak azért kérdem, mert az én gépemmel ha befejezek egy videofelvételt, utána már nem ott folytatja, hanem csak egy újat tudok kezdeni. Össze lehet ezeket valahogy vágni?

Bárki más is válaszolhat, ha ért hozzá. Előre is köszi.
Back to top Go down
View user profile
gyorgyigabor

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Fri Aug 29, 2008 12:01 pm

Szia Csaba !

Épp tegnap vágtam picirit a nyári TRittico Mortirolo videót Maurónak. :-)

Egyelőre a túraleírásokkal foglalkozom még kb. 1 hét - 10 napig, aztán sztem jöhetnek a videók. MIvel az nem túl hosszú, hamar meg tudom csinálni.
Adobe Premier 6.5-tel csinálom. Jelzem, ha kész. Először majd (tömörítve) feltöltöm youtube-ra is, aztán mehet DVD-re az írás és küldök mindenkinek, aki kér. Sztem néhol teszek alá zenét, máshol meg nem.
A progi simán nyújtja e szolgáltatást, h zenét rakok alá: be kell húzni a zeneszámot az Audio2 sávra. Lehet halkítani, hangosítani... Feliratot meg text beszúrással.
Fotót is teszek bele, ha adtok linket vagy küldtök fotót (vmi csoportképet mindenképp) - gyorgyigabor@yahoo.com - ra.

Több kész videót összevágni - azt nem tudom.
DE it több DVkazettára felvettet simán behúzok mind 1 projektbe és akkor 1 film lesz. (tegnap is így volt, amit csináltam)

Ha van még kérdésed, nyugodtan...
Gábor

hvcsaba wrote:
Sziasztok!

Gábortól (Györgyi) szeretnék kérdezni rengeteg dolgot.

Mikor lesz hozzáférhető a videó, amit a Sitnon készítettél? Szeretnék majd belőle egy példányt.

Azt hogy csinálod, hogya videóid alá zenét, meg feliratot teszel? Esetleg amit én a fényképezőgépemmel csináltam, azokon is meg lehet ezt csinálni valami számítógépes programmal? Van olyan számítógépes program, amivel több videót össze lehet vágni? Ezt csak azért kérdem, mert az én gépemmel ha befejezek egy videofelvételt, utána már nem ott folytatja, hanem csak egy újat tudok kezdeni. Össze lehet ezeket valahogy vágni?

Bárki más is válaszolhat, ha ért hozzá. Előre is köszi.
Back to top Go down
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Fri Aug 29, 2008 1:18 pm

gyorgyigabor wrote:

...aztán mehet DVD-re az írás és küldök mindenkinek, aki kér.

Én jelzem, hogy kérek. Meg a múltkoriakból is tegyél fel légyszi nekem a dvd-re. Very Happy

Küldök csoportképet e-mailben.

Last edited by gabor kreicsi on Sat Aug 30, 2008 2:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
hvcsaba

PostSubject: video   Fri Aug 29, 2008 8:54 pm

Gábor,

nagyon szépen köszönöm azt információt a videószerkesztésről. Azt hiszem, még emellett is igénybe kell majd vennem egy informatikus segítségét, hogy megtanuljam.

Matteo, akiről olyan sokat beszéltél, ő Matteo Dalzero, akinek a dalzero.it honlapja van? Csak most jöttem rá, hogy azon az oldalon nem csak Grand Fondókat lehet találni, hanem sok más érdekesség is van rajta.
Back to top Go down
View user profile
gyorgyigabor

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Sat Aug 30, 2008 4:30 pm

Nem Matteo, hanem Mauro.

Épp most küldött egy beszámolót a legnehezebb emelkedőről a 25-35% meredek Malga Palazzóról, de berágtam rá és akiknek küldte a riportot mindenkinek írtam a válaszom:
Azt írja, kérdezi?: The question is : WHEN one person can say to have done a climb ???
In my opinion when you do a climb WITH THE BIKE , WITHOUT WALKING and WITHOUT TOO MANY STOPS DURING CLIMB…….
"Mikor mondhatja egy ember, hogy megmászott egy emelkedőt ? Szerintem akkor, ha séta és nem túl sok megállással mész fel."
Majd írja, hogy azt az emelk-t így csinálta meg (bár a küldött min 40 fotó feltételez jó pár megállást.

Erre rágtam be. És megírtam, hogy nem értek egyet, mert ez alapján mondhatnám, hogy könnyű versenybringáva nem cucc feljutni ide-oda, csinálja meg túrabicajjal, vagy málhás bringával.
Aztán azt írtam, hogy ha nem számít a megállásos feljutás, akkor az, hogy a közös túránk (3600m szintemelkedés) másnapján málhával 400m-ről 2760m-re tekertem az semmi ? Javasoltam, hogy csinálja utánam (ne pihenőnap legyen a követk nap) és utána elfogadom az érvelését.

(eléggé elfáradt azért a 3600m szint végére)

Végül az aláírásom alá odatettem, hogy (GYG: aki igazian csak 2-3 nagy emelk-t mászott, de amúgy 110-szer tekert 2000m fölé, melyből kb. 40-szer málhával.)

Sztem annyira odáig volt a Malga palazzo feljutástól, hogy azért írt ilyet..... ismerős az érzés, de azért ennyire nem kellett volna túlzásokba esnie.
Utóiratként meg úgy zártam, hogy ha nem álloghatunk meg, akkor nem lenne videó, amit ma küldök neki a Trittico Mortirolo túránkról)

:-)
(Más: meg ha bizonyos dolgokat lenézünk, azt is mondhatnánk, hogy a belga BIG emelkedők nem is igaziak, mégis vannak akik azok által járnak 200 BIG felett.)

hvcsaba wrote:
Gábor,

Matteo, akiről olyan sokat beszéltél, ő Matteo Dalzero, akinek a dalzero.it honlapja van? Csak most jöttem rá, hogy azon az oldalon nem csak Grand Fondókat lehet találni, hanem sok más érdekesség is van rajta.
Back to top Go down
hvcsaba

PostSubject: feljutás   Wed Sep 03, 2008 11:01 am

Szia Gábor!

Ne veddd annyira a szívedre! Én is örülnék, ha több BIG-nél járnék, én csak azt sajnálom, hogy az utazások miatt ez komoly anyagi kérdés is. Szerintem semmi szükség arra, hogy másoknak bizonygassuk, hogy mi milyen komoly túrázók vagyunk.

Én már csak annak alapján is, amit a honlapodon olvastam, komolyan meghajtom a fejem a teljesítményed előtt. Az egy nap alatt háromszori mászás a Mont Ventoux-ra meg a csúcs.

Hogy a belga BIG-ek milyenek, azt nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy amilyen emelkedőkön tekertem Szlovákiában, hát maradt ki pár a listáról. Hogy csak egy példát említsek: ahogy délről beérünk Svaty Antonba, ha a falu elején balra fordulsz, hát az szerintem bőven veri a Skalkát, meg még sok másikat is. Tudod, arról beszélek, amiről kint is beszélgettünk, amikor lent álltunk. Az a hegy mindkét oldalról komoly, Antonból is, meg Krupinából is. Vagy Muran és Telgárt között is van nagyon komoly 12%-os, ami lemaradt a listáról, és bőven ott lenne a helye. Muranból felmászni Predna Horába nagyon komoly teljesítmény. Egy hete voltam ott, de jól megizzasztott.

Ha kész lesz a video, szólj!

Engem meg személy szerint nem érdekel, hogy milyen tekerés milyen sportteljesítmény, én nagyon örültem, amikor veletek voltam, hogy ilyen komoly sportemberekkel tekertem együtt, és elismerésem mindnyájatoknak.

Menjünk máskor is!
Back to top Go down
View user profile
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Wed Sep 03, 2008 11:47 am

Sziasztok!

Szerintem nem kell foglalkozni mások véleményével. Ki így, ki úgy teker és tart nagy dolognak valamit. A skálát legjobb magadhoz mérni és a jót megosztani másokkal, a rosszat pedig nem foglalkozni.

Az mindenesetre elgondolkodtató, hogy Mauró ilyeneket írt, pedig előtte bicajoztatok együtt.

A BIG listával kapcsolatban beszélgettünk Daniellel. Így - utólag - elnézést kér, hogy a 10-es zónára csak ennyi hegyet hagytak. Egyrészt nem mérték fel, hogy ennyi jó hegy lehet errefelé, másrészt azt sem gondolták volna, hogy - főleg Magyarországon - ennyire népszerű a kerékpározás.

Jogos Csabi, amit felvetsz, de azt kell megérteni, hogy egy BIG kiválasztása nem csak a meredekségtől/nehézségtől függ.
Lehet vitázni a Pannonhalmán is. Én igazán akkor gondoltam rá, hogy jó lenne a Várhegy helyett, amikor megnéztem a portugál Bom Jésus, a szerb Mount Avala vagy az Abbazia Monte Cassino helyeket. Ezek után Daniel beszámolója is megerősített, mert nagyon tetszett neki is. Persze brutálisabb lett volna a Kopasz-hegy (2001-ben jártam ott), de ez nem csak erről szól.

Tehát, itt Magyarországon is vannnak komoly hegyek (akár itt Salgótarján mellett is, sőt bent is a városban 16%), meg lehet őket mászni, csak nem kerülnek fel a BIG teljesítések közé - egyenlőre.

Egyébként, nekem nagyon a szívem csücske Magyarország, így én elsősorban maradok az itthoni hegymászások között. Ezzel nem azt mondom, hogy nem kívánkozok külföldre, de az elsőbbség a hazáé. Very Happy

Hátszelet!
Back to top Go down
G.Domonkos

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Wed Sep 03, 2008 10:30 pm

Csaba, a belga hegyek , már ahol én jártam, nem túl magsak, de helyenként igen merdekek. Liege környékén vannak kb,. 600 m körüli magaságúak, ott viszont nem jártam. Hollandia legmagasabb pontja a Drielandenpunkt, 322,5 m, ottt voltam. Limburgban, Maastricht környékén vannak a holland hegyek leginkább, nem magas, de meredek emelekdők, Amstel Gold Race-en lehet látni ezeket pl. Ettől függtelenül ott is nagyon élveztem a bicajozát, meg a sokkal nagyobb hegyekben az Alpokban is. De még a tengerpari dűnék közötti bicajozás is tetszett Nyugat-Holandiában. Úgy hogy nekem szinte mindegy, terep vagy országút, de azért a hegyeket szertem, ezért is a mottóm: hívnak a hegyek. sunny
Back to top Go down
View user profile
gyorgyigabor

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Fri Sep 05, 2008 11:26 pm

Szerintem azért írhatta azt Mauro, mert annyira odáig volt a brutál meredek kaptató okozta élménytől, hogy az ezt hozta ki belőle.
Ilyen durván nem, de hasonlók előfordulhatnak.

Utána nem is olvastam a következő maileket (majd most), vártam kicsit.... (Most egy későbbi Maurósat elolvastam, és írta is, hogy talán félreérthetően fogalmazott... meg hogy ekkora málhával nem is lehet megállások nélkül menni, stb....

aztán Mauro megkapta a videókat és a köszönő levelet így kezdte:

fantastic fantastic fantastic.... (5 soron át) és köszönte nagyon.
Jó fej fickó / srác nagyon, és gondoltam, hogy normálisan nem így gondolkodik, mert hihetetlenül rendesek voltak.
A videó úgy is zárult, hogy már másnap nézek a völgyből a MOrtirolóra, megy a zárózene és feliratban: Grazie... majd a családtagok nevei...

(a 45 percre csak 3 zenét tettem, talán majd télen megcisnálom még profibbra.... - de akkor is csak max a fele alá zenét)

Gábor
Back to top Go down
gyorgyigabor

PostSubject: Sitno video   Sun Oct 26, 2008 8:14 pm

Elkészült a közös Sitno / Szitnya mászásról a video.

http://www.youtube.com/watch?v=5f4icSGM5J4

Korábban még lehetett kisebb "ablakra" állítani a képet és úgy élesebb lett; most nem találom.

Véleményetek ?

Gábor, amit majd Neked küldök, illetve aki kér még (Csaba is kért úgy rémlik), az nem 10 p lesz, hanem kb. 17 perc - abból alig vágok majd ki. Legyen alatta valamilyen zene itt-ott, vagy végig csak az alaphang, duma... (Több helyen persze így is, úgy is meghagyom a dumát - az egyértelmű! )

GyG
Back to top Go down
gabor kreicsi

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   Mon Oct 27, 2008 11:17 am

gyorgyigabor wrote:

Korábban még lehetett kisebb "ablakra" állítani a képet és úgy élesebb lett; most nem találom.

Véleményetek ?

GyG

Nagyon jó! Már el is felejtettem, hogy ilyet is kapunk. ;-)

Nem értek a Youtube-hoz, de az éles verziót most már nagyon várom!

Ha gond a postázás Gábor, akkor el is kerekezhetek érte egy gödi hétvégémen, mert most már a Megyeri-hídojn könnyen átjuthatok Budalászra.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon   

Back to top Go down

BIG Rendezvous - avagy találkozó a magyar tagoknak itthon
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Runner Fight!!!
» ADV Rider Eastern Rendezvous pics - 700 miles of WRR bliss!